Pass The Keys Terrace Apartment By The Kia Oval

  • 37 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο
  • 4 επισκέπτες
  • 1 κρεβάτι

Το Pass The Keys Terrace Apartment By The Kia Oval Λονδίνο απέχει 2 χλμ. από το Θέατρο Apollo Victoria και 25 λεπτά με τα πόδια από το κορυφαίο οικογενειακό αξιοθέατο, το Ενυδρείο του Λονδίνου.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Αυτό το κατάλυμα έχει κουζίνα εξοπλισμένη με ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και φούρνο.

Το Μάτι του Λονδίνου απέχει 2,1 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα. Επίσης ο Πύργος Jewel βρίσκεται σε απόσταση περίπου 30 λεπτών με τα πόδια. Γύρω από το Pass The Keys Terrace Apartment By The Kia Oval βρίσκονται μερικοί σταθμοί του μετρό, όπως Γέφυρα Vauxhall που είναι σε απόσταση περίπου 900 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Pass The Keys Terrace Apartment By The Kia Oval Λονδίνο
Beautiful Central London Apartment!
Τιμή μόνο για κινητά

Beautiful Central London Apartment!

7.9
Καλό 27 σχόλια
454 μ από το κατάλυμα
USD 480 USD 432
ανά νύχτα
Vauxhall, River Thames, Big Ben Retreat, Central London Family Stay
Τιμή μόνο για κινητά

Vauxhall, River Thames, Big Ben Retreat, Central London Family Stay

9.2
Άριστο 54 σχόλια
843 μ από το κατάλυμα
USD 311 USD 280
ανά νύχτα
Deluxe Two-Bedroom Vauxhall Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Deluxe Two-Bedroom Vauxhall Apartment

8.2
Πολύ καλό 46 σχόλια
966 μ από το κατάλυμα
USD 358 USD 322
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    16 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σταθμός Waterloo
    2,6 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:00
    Check-out: έως 10:00
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Δεν υπάρχει χώρος για κούνια στο δωμάτιο.
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Pass The Keys Terrace Apartment By The Kia Oval;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Pass The Keys Terrace Apartment By The Kia Oval περιλαμβάνουν Το Μάτι του Λονδίνου, Πύργος του Λονδίνου καθώς και Μπρίξτον.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Pass The Keys Terrace Apartment By The Kia Oval;
      Η τιμή κράτησης στο το Pass The Keys Terrace Apartment By The Kia Oval θα είναι 398£.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Pass The Keys Terrace Apartment By The Kia Oval;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Pass The Keys Terrace Apartment By The Kia Oval περιλαμβάνουν The Kennington Pub & Kitchen και Cable Cafe Bar και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    16 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σταθμός Waterloo
    2,6 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Pass The Keys Terrace Apartment By The Kia Oval Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο